Relingi, knagi i półkluzy

podstawy relingów 30'
podstawy relingów 60'
podstawy relingów 90'
wsporniki relingów krańcowe
wsporniki relingów nieprzelotowe
wsporniki relingów przelotowe
wsporniki trójdrożne
łącznik relingów typ t
knaga
knaga typ 2
knaga plastikowa
knaga szczękowa plastikowa
knaga szczękowa plastikowa z przelotką
knaga rowkowa
półkluzy proste
półkluzy skośne

Relingi, knagi i półkluzy

Elementy metalowe znajdują zastosowanie w wielu branżach przemysłu i dziedzinach życia. Jedną z takich jest żeglarstwo. Wyposażenie łodzi żeglownej musi być niezawodne, bowiem żywioł wody bywa srogi i awaria na pokładzie może kosztować życie ludzkie. Z tego powodu elementy mocujące musi odznaczać trwałość. Tę trwałość zapewnia wykonanie ze stali, surowca wykorzystywanego w budownictwie i przemyśle ciężkim. Metalowe knagi, relingi zapewniają wytrzymałość, solidność konstrukcji i wykończenia pokładu, a przy tym estetyczny design. Wykonane ze stali nierdzewnej są nie tylko odporne na wilgoć, wodę, ale również przeciążenia, nie pękają ani nie odkształcają się, stąd też to właśnie stal jest powszechnie stosowana w bezpiecznych mocowaniach łodzi.

W naszej ofercie dostępne są wysokiej jakości elementy stalowe wyrabiane ze stali 316, które cechuje estetyka, funkcjonalność i solidność wykonania. Szeroki wybór produktów to duży atut naszej propozycji. Dostarczamy elementy wykończeniowe dla różnych typów łodzi żeglownych, zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów.

Oferujemy podstawy kątowe, proste, w różnych kształtach, średnicach. Również knagi dostępne są w różnych konfiguracjach rozmiarów, gwarantujemy szeroki wybór łączników i przelotek kolankowych, trójdrożnych i innych.

Pośród wielu elementów szczególne znaczenie mają wsporniki i podstawy, które utrzymują ciężar żagli i nie tylko, służą do nawijania, przechowywania lin jachtowych itd. Oferowane przez nas mocowania, przelotki, knagi, półkluzy charakteryzuje praktyczny i sprawdzony kształt, uniwersalny rozmiar i świetne wykonanie. Stosowany do wyrobu metal jest odporny również na słoną wodę, nie korodują, a relingi jak i knagi mogą znaleźć zastosowanie kotwiczące i służące wiązaniu lin, nie tylko na łodzi ale również w ogrodzie, garażu itp. Nasze półkluzy i knagi są kompatybilne z każdym rodzajem masztu, również elementami aluminiowymi.