Dulki

DULKI

Oferowane przez Nelkor dulki wchodzą w skład podstawowego wyposażenia łodzi wioślarskich. Odpowiednio zamocowane dulki to w rzeczywistości dwa elementy – gniazdo i osprzęt służący utrzymaniu wiosła. Produkujemy najwyżej jakości sprzęt wykorzystywany zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów. Dulki mają ważne zadanie – muszą podtrzymać wiosło w odpowiedniej pozycji. Dlatego tak istotne jest, aby kupować je od renomowanych producentów lub sprzedawców. Nelkor prowadzi sprzedaż produktów najwyższej jakości Dulki umieszcza się w łodziach turystycznych albo rybackich na burcie.

Odpowiednie mocowanie gniazda, a następnie wsunięcie drugiego elementu, gwarantuje stabilność wiosła. Nieco inaczej wygląda zasada montażu, gdy dulki mają służyć w łodziach sportowych. Wtedy umieszczone są na odsadni. Dawniej wykonywano dulki z drewna, ale sprzedawane przez Nelkor to osprzęt metalowy – niezwykle trwały i przydatny. Ta część wyposażenia bywa też produkowana z tworzyw sztucznych. W ofercie firmy można znaleźć różne rodzaje gniazd – krótkie i dłuższe. Jako profesjonalny dostawca, Nelkor oferuje też gniazda boczne, które pomogą zainstalować elementy w odpowiednim miejscu.

Same dulki mają też rozmaite kształty. Mogą występować jako kwadratowe lub półokrągłe – wszystko po to, by jak optymalizować wydajność wiosłowania. Dulki to podstawa w każdej łodzi wioślarskiej. Nowoczesne modele umożliwiają nawet regulowanie kąta nachylenia pióra wiosła, aby praca była jak najbardziej efektywna. Zdecydowanie dobrym wyborem jest zakup osprzętu u sprawdzonych sprzedawców. Dzięki materiałom wysokiej jakości, dulki nas nie zawiodą i spełnią wszystkie wymagania. Należy oczywiście wybrać odpowiednie gniazda i manszety, które będą podtrzymywać wiosło. Specjaliści Nelkor chętnie w tym pomogą. Bez względu, czy chodzi o amatorskie uprawianie sportu, czy profesjonalne zawody, nasze dulki się sprawdzą i pomogą osiągnąć oczekiwane wyniki. To najwyżej jakości osprzęt łodzi wioślarskich, doceniany i wykorzystywany przez wielu.