Zestawy kołowe nierdzewne

Zestawy kołowe nierdzewne

Jako wyspecjalizowany dystrybutor elementów złącznych, artykułów żeglarskich, armatury i wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej mamy do zaoferowania Wam szeroki wybór zestawów kołowych nierdzewnych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić Naszym klientom najwyższej jakości produkty i zadowolenie z ich użytkowania.

Nasze zestawy kołowe nierdzewne wykonane są z wysokiej klasy materiałów. Zastosowanie znalazły w wielu różnorodnych dziedzinach. Obecnie stosowane są m.in. w wózkach transportowych, obrotnicach, urządzeniach mobilnych oraz w bramkach warsztatowych. Jeśli szukasz zestawu kołowego do wyposażenia urządzeń lub też wymiany starych zestawów na nowe zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą Naszego sklepu!

U Nas znajdziesz to czego szukasz

Dysponujemy wieloma różnymi zestawami kołowymi. Wszystkie oferowane przez Nas zestawy są wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu zabezpieczycie się przed problematyczną rdzą. W zależności od właściwości i cech charakterystycznych danego zestawu, materiału z którego został wyprodukowany oraz dopuszczalnego parametru jego udźwigu możesz dobrać zestaw tak, aby spełniał wszystkie Twoje oczekiwania i doskonale służył Ci przez wiele długich lat.

W Naszej ofercie posiadamy zestawy:

  • stałe i skrętne,
  • wyposażone w dodatkowe hamulce lub ich pozbawione.

Dysponujemy zestawami, w których koła są aluminiowo-poliuretanowe albo zestawy wyposażone w koła wykonane z gumy. Pierwszy typ kół idealnie sprawdzi się w przypadku, w którym zestaw chcemy przeznaczyć do zastosowania przy zdecydowanie większych obciążeniach. Za to drugi typ kół doskonale będzie nadawał się do stosowania na delikatniejszych powierzchniach. Dodatkowo koła gumowe są niezwykle cisze w trakcie jazdy, nie będą zatem wywoływały niepotrzebnego hałasu.

Oferta Naszej firmy przedstawiona jest w formie fotograficznej. W razie jakichkolwiek pytań lub chęci poznania dokładnych właściwości zestawów kołowych zachęcamy do kontaktu z Naszą firmą!