Armatura gwintowana ze stali A2, A4

Perfekcyjnie wykonana armatura gwintowana to podstawa, jeśli chodzi o wykonanie każdej instalacji wodnej. Tego typu połączenia muszą nie tylko wytrzymać ciśnienie płynu znajdującego się wewnątrz instalacji, ale również być odporne na korozję i zużycie z czasem. Podstawą tego jest zastosowanie najwyższej jakości stali, u której współczynnik podatności na korozję jest bardzo niski oraz wykonanie wysokiej jakości gwintów. Elementem koniecznym, jeśli chcemy zachować najwyższą jakość połączeń gwintowanych, jest wykonanie ich przy użyciu najnowocześniejszych maszyn charakteryzujących się bardzo dużą precyzją. Pozwalają one na wykonanie precyzyjnego i szczelnego gwintu, przy minimalnych stratach materiału.
Wszystkie wyżej wymienione cechy, są charakterystyczne dla naszych produktów, które oferujemy. Jako NEL-KOR, od kilkudziesięciu lat Specjalizujemy się w produkcji armatury gwintowanej ze stali kwasoodpornej oraz wyposażenia żeglarskiego. Dzięki naszemu 10-letniemu doświadczeniu oraz zastosowaniu najnowocześniejszych technologii jesteśmy w stanie oferować klientom produkty w konkurencyjnych cenach i najwyższej jakości.

W naszej ofercie znajdują się produkty takie jak:

– mufy,

– nyple jednostronne i dwustronne,

– nyple dwustronne 6-kt,

– redukcje gwintowane,

– korki zaślepiające,

– złącza przemysłowe GWGZ i GWGW.

– kolanka przemysłowe GWGW i GWGZ,

– trójniki

– nakrętki zaślepiające.

Wszystkie te produkty są dostępne w rozmiarach od 1/8 do 4, dzięki czemu każdy może dobrać produkt idealny dla swoich potrzeb. Ponadto w ofercie posiadamy najwyższej jakości uszczelniacz do połączeń gwintowanych, Zaopatrujemy w produkty zarówno klientów indywidualnych, jak i duże przedsiębiorstwa, dzięki czemu dostarczamy każdą ilość towaru w najlepszej cenie. Gwarantujemy błyskawiczną dostawę i fachową obsługę. Jeśli chodzi o doradztwo natomiast, to w przypadku jakichkolwiek wątpliwości nasi doradcy pomogą w skompletowaniu zamówienia i wyborze najlepszych produktów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i osobistego.