Zamknięcia A2, A4

skoble A4 75
zapięcia hakowe
zapięcia zatrzaskowe typ H
zapięcia zatrzaskowe typ O
zapięcia zatrzaskowe typ F
zapięcia zatrzaskowe typ M
zasuwki
zasuwy z blokadą
skoble A2 65
skoble A4 70
skoble A2 80
zatrzaski szafowe
zamki sztorcklapy
kłódki A4MS
kłódki A4A4

Metalowe zamknięcia

Różne pomieszczenia i pojemniki, zbiorniki, wymagają różnych zamknięć. Nie zawsze chodzi o zamknięcie na klucz, kod, szyfr, czasem wystarczy skobel, czy magnes. Czasem wystarczą najprostsze, czasem potrzebny jest nietypowy skobel czy zamek. Paleta produktów z kategorii zamknięcia jest niezwykle rozbudowana. Zawiera zamknięcia zatrzaskowe, hakowe, skoble i zasuwki, a także kłódki i zamki. Wszystkie zamknięcia wykonane są z dbałością o jakość metalu z jakiego są wykonane. Dzięki temu zamknięcia nie ulegają korozji, nie jest łatwo je sforsować, uszkodzić mechanicznie, a ich eksploatacja to czysta przyjemność.

Zamknięcia z naszego katalogu nie sposób złamać, wygiąć itp., cechuje je trwałość. Wykonanie z metalu budzi większe zaufanie do zamknięcia niżeli do tworzywa sztucznego. Montaż zamknięć metalowych nie jest skomplikowany a zamknięcia mogą być stosowane w elementach metalowych, jak i drewnianych, plastikowych i innych. Doskonale sprawdzają się zarówno w gospodarstwie domowym jak również w przemyśle. W zależności od przeznaczenia proponowane są różne rozwiązania. Ponadto zamknięcia występują w różnych wymiarach, dzięki czemu można je dopasować do konkretnych potrzeb. Poza funkcją jaka pełnią warto dodać iż metalowe zamknięcia nie korodują, co pozwala na zastosowanie ich w miejscach narażonych na wilgoć, zmiany temperatur i niesprzyjające warunki zewnętrzne.

Nasze zamknięcia znajdą zastosowanie w meblach, szafkach, drzwiach i nie tylko. Kolejnym z atutów metalowych zamknięć jest ich estetyka i ponadczasowy design. Świetnie wkomponują się w furtkę ogrodową jak i bramę garażową, czy kratę. Szczególnym rodzajem zamknięcia są kłódki, które mogą zabezpieczać przed kradzieżą, zapewnić prywatność i bezpieczeństwo.

Zamknięcia prezentowane w naszej ofercie bazują na sprawdzonej funkcjonalności praktycznym zastosowaniu i niezawodności. Wszystkie modele wykonane są z dbałością o szczegóły, z myślą o łatwym montażu i skuteczności zamknięcia.